خدمات و تولیدات

دریاچه های موزیکال رقصان

دسته بندی: خدمات
بازدید: 4632
اشتراک گذاری:

دریاچه های موزیکال رقصان

رقص فواره ها ، آمیخته ای از آب ، نور وموسیقی می باشد که به طور چشمگیر و زیبائی هماهنگی لازم بین آنها بعمل آمده و نمایش بسیار دل انگیز و بیادماندنی را به اجرا در می آورند و با حرکات موزون ونورهای متناسب با حرکات فواره ها وموسیقی منطبق بر آن ، آنچنان بیننده را تحت تاثیر قرار می دهد

که برای همیشه خاطره ای بیاد ماندنی را در اذهان خود ثبت نماید . فواره های رقصان موزیکال همانند بشقاب پرنده ای در یک لحظه به چشمان شما آشکار وپنهان می گردند ، آب وحالات آن ، نور واثرات آن و موزیک توسط یک برنامه نرم افزاری بسیار قوی کنترل و هدایت می شوند .صدای موزیک و اثر رنگ در آب مانند جرقه ای درخشان و رنگین در حرکت آب ها تنوع ایجاد می کند . آب بصورت پیچدار وموجی شکل و در حال پرش پرتاب می شود و با حرکات آرام و تند موزیک خود را هماهنگ کرده و با ضربات موزیک نمایش جذاب وجالبی را برای تمام سنین بوجود می آورد .آب توسط موتورها پرتاب می شود ، نور به رنگ های مختلف در می آید وموزیک با صدای دلنواز اجرا می گردد و در یک لحظه رنگ ها به پرواز در می آیند و برای مدت زیادی با شما صحبت می کنند ومکان در جادوی رنگ ها و اصوات فرومی رود . حرکات موزون فواره ها وخطوط رنگی نور وهماهنگی موسیقی، چنان جذابیتی را بوجود می آورد که فقط باید بصورت زنده تجربه وحس نمود . نمایش رقص آب ها تجربه ای است که هر تماشاگری را مجذوب می کند . شرکت بین المللی پردازشگران صنایع لیزری آب و نور بعنوان اولین طراح و تولید کننده و مجری آبنماها و دریاچه های موزیکال رقصان در ایران میزبان شما در این حس خوب است . 

سیستم فواره های رقصان در دریاچه ها با توجه به شرایط آب و هوائی و وضعیت جریان و عمق آب به دو صورت ثابت و شناور قابل طراحی و اجرا می باشند. در سیستم ثابت ، تجهیزات آبنما بر روی پایه های ثابت فلزی یا بتنی که در کف دریاچه کوبیده شده اند نصب میگردند این ساختار فقط برای دریاچه هائی که سطح آب ثابتی دارند بیشتر بکار گرفته می شود . در سیستم شناور کلیه تجهیزات بر روی سازه ای فلزی از جنس فولاد با رنگ آمیزی ضد خوردگی و یا از جنس استینلس استیل  و شناور درسطح آب نصب می گردند ، این سیستم برای کلیه دریاچه ها ، رودخانه های پر عمق و دریاها  قابل طراحی و اجرا می باشد وتغییرات سطح تراز آب و میزان جریان آب های فصلی  و سایر شرایط آب و هوائی تداخلی در کار آبنما ایجاد نمی کند ، همچنین در سیستم های شناور براحتی می توان با هزینه اندکی مکان آبنما را از جائی به جائی دیگر انتقال داد . اگر چه طراحی و ساخت سیستم های شناور نسبتأ  پیچیده و بسیار فنی می باشد اما نصب و راه اندازی آن در مکان های آبی آسان تر است  و بکار گیری سیستم های شناور بیشتر بصلاح و صرفه می باشد.