خدمات و تولیدات

فواره های رقصان

دسته بندی: خدمات
برچسب‌ها:
بازدید: 4715
اشتراک گذاری:

فواره های رقصان

سیستم مکانیکی فواره های موزیکال رقصان ، از اجزاء و قطعات خاص و موتورها و شیرهای برقی و سایر ابزارها و ترکیبی از نازلهای مختلف و چند ترکیبه ساخته شده و بگونه ای طراحی شده است که با فرمان پذیری از برنامه های نرم افزاری کامپیوتری و دریافت قدرت سیگنال و فرکانس جریان ورودی ، در دسته های مختلف به حرکت در آمده و با توجه به نوع طراحی و آرایش نازلها و نوع موسیقی انتخابی و ترکیب و بکارگیری نورهای زیبا ،حرکات موزون و تصاویر بسیار زیبائی از خود به نمایش میگذارند.

ستون های آب بسیار درخشان و شفاف و دارای شکلی پایدار و قابل اعتماد می باشند .
فواره ها بر اساس نوع برنامه نرم افزاری میتوانند حرکات را طولانی تر یا کوتاه تر ، سریعتر و یا آرامتر ، اجراء نمایند . فواره ها با توجه به ساختار مبتکرانه بخوبی نوسانات عمودی و افقی و حرکات در زوایای حداقل 45 درجه حول محور مرکزی خود و حتی بصورت چرخشی و قابل انعطاف را بخوبی انجام داده و بنا به نیاز و تقاضای مشتری میتوان آنها را طراحی و اجرا نمود.
ابزار الکتریکی پیشرفته ، میکرو کامپیوتر های صنعتی ، سرعت بالا ، صدای کم ، ویژگی قابل اعتماد ، عملکرد پایدار ، نمایش مسحور کننده، جریان پایدار و گردش سریع از ویژگیهای آبنماهای تولیدی این شرکت می باشد .