خدمات و تولیدات

پرده آب دیجیتال

دسته بندی: خدمات
برچسب‌ها:
بازدید: 5878
اشتراک گذاری:

پرده آب دیجیتال

Digital Water Curtain
این سیستم یکی از محصولات پیشرفته با تکنولوژی بالا در صنعت امروزه آبنما می باشد. این سیستم پرده ای از آب است که به صورت لایه ای نازک از آب که از طریق نازلهائی که مجهز به شیرهای الکترو مغناطیسی می باشند

از بالا به پائین افشانده می شود. حداقل ارتفاع پرده آب دیجیتالی 2.80 متر و حداکثر 10.00 متر می باشد و در طول آن محدودیتی ندارد و به اشکال مختلف دایره ای و خطی و چند ضلعی قابل طراحی و اجرا می باشد.یکی از مهمترین بخش های پرده آب دیجیتالی سرعت عمل بسیار بالای شیرهای میکرو  الکترو مغناطیسی برای قطع و وصل جریان آب می باشد که این سرعت عمل در حدود یک سی ام ثانیه می باشد.
آب توسط پمپ ها به سمت شیرهای الکترو مغناطیسی هدایت می شود و شیرهای برقی توسط کامپیوتر مرکزی و از طریق فرامین نرم افزاری شروع بکار نموده و مطابق با متن های خروجی و یا اشکال گرافیکی ، آب مورد نیاز جهت تشکیل حروف و یا تصاویر را از نازلها به بیرون هدایت می کند.
تابش نورهای ال ای دی رنگی به متن ها و تصاویر خروجی ، زیبائی خاص و یک اثر جادوئی خلق می کند . استفاده از پرده آب دیجیتالی برای خلق و نمایش یک اثر هنری از آب و همچنین تبلیغات محیطی و نمایش فیلم از طریق پروژکشن در محیط های مورد نظر یک امر لازم و برای ایجاد جاذبه های گردشگری و توریستی در مکانهای مختلف توصیه میگردد.
طراحی حرفه ای و استفاده از تجهیزات مناسب یکی از مهمترین عوامل ساختاری این سیستم می باشد که باید مد نظر قرار گیرد .