درباره ما

شرکت بین المللی پردازشگران صنایع لیزری آب و نور

شرکت بین المللی پردازشگران صنایع لیزری آب و نور ، به منظور تامین و فراهم نمودن گوشه ای از نیازهای جوامع شهری و مهیا نمودن فضاهای با نشاط و پر طراوت و نوآوری و ارائه خدمات نوین تفریحی و رفاهی و ایجاد جاذبه های شهری مطابق با تکنولوژیهای روز و بهبود روابط هر چه بهتر و بیشتر بین شهر و شهروندان در سال 1381 تاسیس گردید و بعنوان پیشگام و اولین شرکت ، تکنولوژی ساخت و اجرای آبنماهای موزیکال را وارد کشور نموده و اولین آبنمای موزیکال کاملأ حرفه ای را در بوستان آزادگان تهران اجرا نمود.

این شرکت ،با داشتن کادری مجرب و متخصص و سابقه همکاری طولانی مدت با چندین شرکت آمریکائی و اروپائی و آسیائی و با بکارگیری از آخرین فن آوریهای روز دنیا در زمینه ارائه خدمات رفاهی و تفریحی ، مطابق با نیازها و سلیقه ها و فرهنگ های نقاط مختلف داخل و خارج از کشور آماده خدمت به مردم می باشد.

حاصل زحمات و تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت ، اجرای ده ها پروژه بزرگ ملی در زمینه آبنماهای موزیکال می باشد.

امیدواریم با ارائه خدمات و تولیدات خود ، بستری مناسب برای استفاده مردم از زیبائیها و جاذبه های محیط شهری فراهم نمائیم .

0
مشتری
0
گواهی و تقدیرنامه ها
0
پروژه های انجام شده
0
سال سابقه

بازدید کننده محترم

مایلم مراتب تشکر و قدردانی خود را از بازدید سایت توسط شما ابراز نمایم .

ما این بازدید را ارج نموده و تمامی هم خود را جهت جلب رضایتمندی شما معطوف خواهیم نمود.

این بازدید به ما میگوید ، شما در صدد بررسی و کسب اطلاع از تجهیزات اب و نور می باشید. اولین نکته ای که به ذهن شما بازدید کننده گرامی متبلور می شود این است که آیا این شرکت :

قابل اطمینان است ؟

توانائی های لازم را جهت تامین خواسته های ما دارد؟

کیفیت کالای ارائه شده توسط این شرکت و نحوه ارائه خدمات پس از فروش چگونه است ؟

ما نیز در دریافت جواب ها و نگرانی های فوق با شما اشتراک داریم و به خوبی از نیازها و خواسته های خریدار مطلعیم ، چرا که ما نیز به نوبه خود جهت خرید و تهیه برخی کالاها و خدمات دغدغه های مشابهی را تجربه میکنیم و خود را جای شما میگذاریم.

از شما بازدید کننده گرامی دعوت می نمائیم ، فرصت ارائه و بروز توانائیهای شرکت بین المللی پردازشگران صنایع لیزری آب و نور و پاسخ به پرسشهای شما را به ما اعطا نمائید.

برایتان آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.

Jacob Romana
مهرداد رجبی مدیر عامل